PREZENTACIJA PRIRUČNIKA O EKONOMSKOM OSNAŽIVANJU ŽENA

ekonomsko osnazivanje 22

Stručna nevladina organizacija „Medica“ Zenica održat će u Centru za kulturu Zavidovići 22.11.2017. godine (srijeda) u 11,00 sati prezentaciju Priručnika o ekonomskom osnaživanju žena. Prezentacija je predviđena kao jedna od aktivnosti koje će se održati u sklopu 10 dana aktivizma protiv rodno zasnovanog nasilja u Bosni i Hercegovini. Ista će takođe biti održana i u Žepču i Maglaju.

U našoj općini partneri u tom projektu su tri udruženja žena: „Krivaja-Iskra“, „Kovači“ i „Majska ruža“, kao i Općina Zavidovići. Pored članica udruženja žena i predstavnika Medike prezentaciji će prisustvovati i općinski zvaničnici, predstavnici institucija, ustanova, udruženja i medija sa područja naše općine. Vrijedne ruke članica naša tri udruženja žena preuzele su na sebe pripremu zakuske i gostoprimstvo na ovom događaju.

Podjelite ovu vijest: