Kolegij i komisije općinskog vijeća

Kolegij Općinskog vijeća

1. REDŽO SEFEROVIĆ / predsjedavajući Općinskog vijeća,

2. NERMIN HALILČEVIĆ / zamjenik predsjedavajućeg Općinskog vijeća,

3. AMIR MEHIĆ / predsjednik Kluba vijećnika SDA - Stranke demokratske akcije,

4. DAMIR MEMIĆ / predsjednik Kluba vijećnika SDP - Socijaldemokratske partije BiH,

5. NEDŽAD MAHMUTOVIĆ / predsjednik Kluba vijećnika Stranke za Bosnu i Hercegovinu,

6. RAMIZ LATIFOVIĆ / predsjednik Kluba vijećnika SBB Fahrudin Radončić,

7. ADNAN JUPIĆ / predsjednik Kluba vijećnika Građanske demokratske stranke BiH

8. SAMIR ŠIBONJIĆ / predsjednik Kluba vijećnika A-SDA Stranke demokratske aktivnosti

9. SAMIRA PINJIĆ / sekretar Općinskog vijeća.


Komisija za izbor i imenovanja:

1. EDIN MUJKIĆ, predsjednik,

2. GORDANA BURKIĆ, zamjenik predsjednika,

3. NERMIN OSMIĆ, član,

4. AZRA ŠABANOVIĆ, član,

5. RAMIZ LATIFOVIĆ, član,  

6. ZAHID AVDIČEVIĆ, član,

7. SAMIR ŠIBONJIĆ, član,

8. JOSIP ŠPORER, član,

9. FERID DŽAFEROVIĆ, član.

 

 

Komisija za Statut i propise:

1. AZRA SOJKIĆ, predsjednik,

2. SELMA ČAHTAREVIĆ, zamjenik predsjednika,

3. OMER MUHIĆ, član,

4. EMIRA ĐERZIĆ, član,

5. RADOSAV PETROVIĆ, član.


Komisija za budžet, finansije i ekonomska pitanja:

1. ADNAN MUSTAFIĆ, predsjednik,

2. ANA MARIĆ, zamjenik predsjednika,

3. EMSAD IBRIĆ, član,

4. ISMETA ŠABIĆ, član,  

5. MUNEVER PARIĆ, član.

 

 
Komisija za prostorno planiranje, uređenje i ekologiju:

1. HARIS BOŠNJAKOVIĆ, predsjednik,

2. BERINA HALILOVIĆ, zamjenik predsjednika,

3. MIRSADA FALJIĆ, član,

4. SUAD ALIČKOVIĆ, član,  

5. HAJRUDIN KATARDŽIĆ, član.

 
Komisija za društvene djelatnosti, ljudska prava, mlade i ravnopravnost spolova:

1. JUSUF DURAKOVIĆ, predsjednik,

2. DINKA MURATOVIĆ, zamjenik predsjednika,

3. JASMIN HASIĆ, član,

4. ZERINA KRAJNIĆ, član,  

5. EDINA KARAHASANOVIĆ, član.

 
Komisija za prigovore, predstavke i prijedloge:

1. SEDINA MRĐANOVIĆ, predsjednik,

2. SELMA SOJKIĆ, zamjenik predsjednika,

3. EDHEM HALILOVIĆ, član,

4. ELMIN DELIĆ, član,  

5. AMELA MAČAK, član.

 
Komisija za poslove mjesnih zajednica:

1. ELVIR STARČEVIĆ, predsjednik,

2. NUSRET BULJUBAŠIĆ, zamjenik predsjednika,

3. AIDA KAPETANOVIĆ, član,

4. ZERINA KRAJNIĆ, član,  

5. MUAMER KALABIĆ, član.

 
Komisija za pitanja boraca i tekovina Odbrambeno-oslobodilačkog rata:

1. OSMAN AVDIĆ, predsjednik,

2. ELMEDIN MUJKIĆ, zamjenik predsjednika,

3. MUHAMED MUJIĆ, član,

4. SENAD BUDLJUBAŠIĆ, član,  

5. KASIM IBRIĆ, član.

 
Drugostepena komisija za rješavanje po žalbama izjavljenim protiv prvostepenih rješenja i drugih prvostepenih akata Općinskog načelnika:

1. ĐENANA VUKOVIĆ, predsjednik,

2. VANJA OMERČEVIĆ, zamjenik predsjednika,

3. NASIHA BJELIĆ, član,

4. AMERISA MUHIĆ, član,  

5. HASIB IMŠIROVIĆ, član.

 

Podjelite ovu vijest: